Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietadlo PS 28 Cruiser disponuje certifikátom EASA. Tento celokovový dolnoplošník je učený predovšetkým pre športové a komfortné lietanie. Disponuje priestrannou kabínou so zdvojeným riadením a najmodernejšou avionikou. Vďaka precízne spracovanej konštrukcii a dizajnu je lietadlo výborne ovládateľné aj pri dynamických letoch

Eurofox 912 je dvojmiestny ultra ľahký hornoplošník na trojkolesovom podvozku s riadeným predným kolesom, určený na výcvikové a rekreačné lietanie z dielne Slovenského výrobcu Aeropro. Trup je vyrobený z oceľových profilov, ktorý je pokrytý UV-rezistentnou textíliou.

Letoun Skyleader JA-400 je navržen především pro aerokluby, kterým svými vlastnostmi nabízí vhodnost, jak pro letecké výcviky, tak pro vlekání. Ale nesmíme opomenout fakt, že svými letovými vlastnostmi nadchne i piloty v soukromém sektoru.

WT9 Dynamic LSA je dvojmiestne lietadlo light sport aircraft. Svoju nízku hmotnosť dosahuje vďaka pokrokovému konštrukčnému riešeniu, použitiu najmodernejších materiálov akými sú sendvičové škrupiny a uhlíkové kompozity. Je prvým lietadlom, ktoré pri certifikácii prešlo kompletnými aeroelastickými skúškami.